Bizim Hikayemiz

Hakkımızda

Atletizm ve spor dallarının hedefi, bireyler arasında dostluk barış sevgi ve kardeşliği geliştirmek olduğu bilinciyle atletizm ve çeşitli spor dallarının ulusal düzeyde gelişmesine ve yeygınlaşmasına katkıda bulunmaktırbu amaç doğrultusunda sizleride aramızda görmekten onur duyarız.

Hepimizin kazandığı tecrübeleri, kıymetli bilgileri birbirine aktarabileceiği bu platform ile bir adım daha ileriye gitmemizi kolaylaştıracağız. Yaşamakta olduğumuz sıkıntılı salgın günleri elbet geride kalacak. Hep birlikte yeni organizayonlarda buluşacağız.

Her türlü bilgilendirme, perfprmans arttırma kondisyon geliştirme, motivasyon odaklı faaliyetlergrup sayfamızda siz değerli spor ve yaşam sever dostlarla paylaşılacaktır.Sosyal sorumluluk projelerinde üzerimize düşeni yapıp sayısız etkinliğe imza atacağız.Yapılacak yarışlarda, kayıt kolaylığı ve indirimi, Kit alımı, uygun şartlarda ulaşım ve konaklama gibi tüm kolaylaştırıcı hizmetleri sunmak Derneğimiz üyelerine sağlıyacağım artı değerler olacaktır.

Grubumuz politik, Irkçı, dini inançları empoze etmek isteyen, herhangi bir konuda fanatiklik sergileyecek, ahlaki ve insani değerlere karşı sorumsuz olanlar için uygun değildir. Gönüllülük esasına dayalı mutlu bir ailenin oluşturduğu büyük bir çatı olarak varlığını sürdürmeye devam edecektir.

Hep birlikte, sağlıklı, başarılı, spor dolu organizasyonlara imza atmak ve her anı mutlu yaşamak dileği ile….